ÇİLEĞİN YARARLARI

........ Çilekkkkk !!!! Nefis tadıyla ve kokusuyla deyim yerindeyse insanın ağzını sulandırıyor. Yerde yetişen küçücük bir şey nasıl bu kadar lezzettli olabilir ki ? Mucizevi bir meyve ve yemesi de keyfi de mükemmel. Peki yaz mevsiminin nazenin meyvesinin yararlarını biliyor musunuz? Bilen ve bilmeyenler için hemen söyleyelim. -Çilekler, C vitamini içeren besin zincirinde ilk sıralarda yer alıyor. Antioksidan ve bitki özleri yüksektir. Kırmızılığı koyulaşan çileklerin antioksidan özelliğin daha fazla olduğu sanılıyor. Kaynak İçin Tıklayınız (Teşekkürler)

Resimler İçin Tıklayın
........ Mayıs ayında arazide yine karton kutularda satışa sunulmaltadır. Piyasaya göre harcanan el emeği ve masraflar pahalı isede doğallığı sebebi ile 8 senedir reklamını kendi yapmıştır.
 
........ Çileğimizin dikimi el ile olup makinelerle dikime geçilmemiştir. Kimyevi gübre kullanılmadan yanmış eski hayvan gübresi ile dikilen fideler parmak çapası ve ot temizliği yapılarak ara temizliği ise örtülerle kapanarak ot zehiri kullanılmadan yetiştirilirler.
...
Resimler İçin Tıklayın
Resimler İçin Tıklayın

..... Çileklerimiz Plastik Ürünler İle Satılmaz Karton Kasalarda Doğallığı Bozulmaz.

..... .Çileğimiz Dışarıda 1 Hafta Buzdolabında 20 Gün Bekleyebilir Sıkıntı Yok)))
Ürünümüz Mayıs Ayından Kış Mevsimine Kadar Arazimizde Satışa Sunulmaktadır.


Çilek Meyvesi (2008 Den Günümüze Çilekçilik Resimlerle)