Piknik

........ Piknik deyince Yaman Doğal Tarım arazisi hizmetinizde. Malzemeni getir kendin pişir kendin ye ancak sayılı aileye .Kuralları Olan Bir Bahçe Ücretsiz.!
......................................................

 

 

 

 

 

........ Yolunuz Acarlar Langozuna Denizköye düştüğünde veyahut gelmek istediğnizde tek yapmanız gereken piknik ile ilgili ne varsa masa örtünüzden tutunda mangalınıza kadar yiyeceklerinize kadar hepsini alıp gelmek. Bize yük olmadan pikniğinizi arazimizde kurallara uyarak (arazide ekili alanlara girmek ürün koparmak vs.yasaktır) yapabilirsiniz.

 


....... Amacımız doğal ürünlerlerimizi hem tanıtmak, mangalınız veya yiceğiniz yok ise tarafımızca da karşılanır. Doğal ürünlerimziden köy yumurtasından omlet vs. (ev usulü) köy tavuğu pişirme ızgara vb. köy kahvalısı talep edebilirsiniz. 

 

........Arazimizden 300 metre olan Acarlar Longozuna yürüyüş yapabilrsiniz. Dilerseniz siz yürüyüş yapar iken mangalınız tarafımızca hazırlanır.

 

 

 

 

 

.......Resimlerimiz Mart 2016 çekimleri olup kısa bir zaman sonunda arazimiz yeşil doğa bitki örtüsüne inşallah kavuşacaktır. Hazır yiyecekler yerine elde olan yiyeceklerden kendinize öğünler oluşturmanız dileği ile sağlıcakla afiyet olsun.

Az Olsun Öz Olsun Helalinden Olsun Afiyet